VitirON™ Pregnancy

Vēl vairāk enerģijas Tavai ikdienai! PADARIET iepirkšanos vienkāršu un ērtu! Pasūtiet VitirON™ Pregnancy ar piegādi mājās neatkarīgi no jūsu dzīves vietas Latvijas teritorijā.


VitirON™ Pregnancy nodrošina uzturvielas, kas ir būtiskas grūtniecības laikā: no plānošanas līdz barošanai


  • Folskābe veicina mātes audu veidošanos grūtniecības laikā
  • Mātes dokosaheksānskābes (DHA)** patēriņš veicina augļa un zīdaiņa normālu acu un smadzeņu attīstību
  • Augsts DHA saturs
  • Nesatur konservantus
  • Nesatur laktozi
**labvēlīgo ietekmi panāk, lietojot pārtikā diennakts devu 200 mg DHA papildus ieteicamajai omega-3 taukskābju diennakts devai pieaugušajiem, t.i., 250 mg DHA un EPA


Kāpēc lietot VitirON™ Pregnancy grūtniecības laikā?

Stāsta sertificēta uztura speciāliste Gundega Rudzīte - Aņiščenko

Tauki ir gan enerģijas avots, gan nepieciešami vielmaiņas procesiem. Grūtniecēm nav jāmaina tauku daudzums uzturā, taču jāierobežo piesātināto tauku daudzums - sviests, krējums, trekna gaļa.
Jāuzmanās no transtaukskābēm piena izstrādājumu un konditorejas produktu sastāvā.
Grūtniecēm ieteicamas Omega 3 taukskābes, kuras nodrošina ar zivīm, linsēklām, kaņepēm, augu eļļām. Grūtniecības laikā pieprasījums pēc omega-3 taukskābēm ir palielināts.
Omega 3 taukskābes ir neaizvietojamas un vitāli nepieciešamas normālai organisma augšanai un funkcionēšanai.
Omega taukskābes nepieciešamas, lai pilnvērtīgi attīstītos augļa sirds un asinsvadu sistēma, nervu sistēma, smadzenes un acs tīklene.
Pētījumos ir novērota Omega -3 taukskābju pozitīvā ietekme uz preeklampsijas riska mazināšanu, placentas svaru, bērna kognitīvo attīstību, lineārās augšanas veicināšanu.
Omega -3 taukskābes - eikozānpentaēnskābe (EPA) un dokosaheksānskābe (DHA) ir nepieciešamas augļa galvas smadzeņu un tīklenes attīstībai, tās mazina priekšlaicīgu dzemdību risku, kā arī mazina nākotnē bērnam sirds -asinsvadu slimību un mātei perinatālās depresijas risku.
Omega -3 taukskābes uzturā ir īpaši svarīgas otrajā un trešajā trimestrī.
DHA ieteicamais daudzums ir 200-300 mg/d. To var nodrošināt 2 reizes nedēļā ēdot zivis, no kurām vienā reizē jālieto trekna zivs (piemēram, siļķe vai lasis).
Ja sieviete neēd zivis, ieteicams lietot augu valsts omega -3 taukskābi a - linolēnskabi (ALA), ko satur linsēklas, kaņepes u.c. produkti. Jāatceras, ka ALA organismā tikai daļēji konvertējas EPA un DHA.

VitirON™ Pregnancy

Vitamīnu, minerālvielu un Omega - 3 taukskābju komplekss. Nodrošina uzturvielas, kas ir būtiskas grūtniecības laikā: no plānošanas līdz barošanai.

UZTURA BAGĀTINĀTĀJS. UZTURA BAGĀTINĀTĀJS NEAIZSTĀJ PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU.