VitirON™ KIDS

VITAMĪNIZĒTIE BĒRNU DRAUGI
Vēl vairāk enerģijas Tavai ikdienai! PADARIET iepirkšanos vienkāršu un ērtu! Pasūtiet VitirON™ KIDS ar piegādi mājās neatkarīgi no jūsu dzīves vietas Latvijas teritorijā.

VitirON™ KIDS košļājamās pastilas ar augļu un ogu garšu bagātinātas ar vitamīniem.

Par vitamīniem un minerālvielām.

  • Gardi 6 formu vitaminizētie draugi katrā iepakojumā
  • 100% dabīgas krāsvielas
  • 100% dabīgas augļu un ogu garšas
  • Nesatur konservantus

Kad nepieciešams papildus uzņemt vitamīnus un minerālvielas:

  • Bērniem un jauniešiem augšanas un attīstības laikā
  • Nesabalansēta un nepilnvērtīga uztura gadījumā
  • Emocionālas un fiziskas slodzes laikā
  • Gripas un saaukstēšanās slimību laikā
  • Pēc smagām saslimšanām, traumām un operācijām


Kāpēc tie ir tik svarīgi bērniem?

Stāsta sertificēta uztura speciāliste Gundega Rudzīte - Aņiščenko

Pārdomāts un pareizs uzturs ir ļoti svarīgs bērnībā un pusaudža gados. Bērnam ir jāēd regulāri un pilnvērtīgi, jādzer tīrs ūdens un jābūt fiziski aktīvam. Šis laiks, kad ieliekam pamatus turpmākai dzīvei. Bērni atšķiras no pieaugušajiem ar vielmaiņas, sirds un asinsvadu sistēmas, elpošanas sistēmas, termoregulācijas īpatnībām un reakcijām. Augšanas periodā vielmaiņas un enerģētiskajām reakcijām jānodrošina ne tikai organisma eksistence un atjaunošanās, bet arī augšana un attīstība.
Uztura sastāvā esošās olbaltumvielas, tauki un ogļhidrāti ir enerģijas avots visiem procesiem organismā. Ūdens, minerālvielas, vitamīni, fermenti un citas vielas organismā nodrošina vielmaiņas procesus. Lai uzņemtu nepieciešamo enerģiju un uzturvielas, bērnam ir jāēd pilnvērtīgi un regulāri, 4-5 reizes dienā.
Ar sabalansētu uzturu organisms uzņem vitamīnus un minerālvielas, kas palīdz stiprināt arī imūnās sistēmas aizsargspējas.
Daudzi vecāki |auj bērniem pašiem izvēlēties un veidot savu ēdienkarti. Tad mazā cilvēka ēdienkartē parādās cīsiņi, karstmaizītes, maize ar sviestu vai šokolādes krēmu, gāzēti un saldināti dzērieni, saldējums un citi našķi, kas gandrīz nemaz nesatur vitamīnus un minerālvielas.

Nepilnvērtīgs uzturs rada virkni problēmu - stājas traucējumus, gremošanas sistēmas problēmas, nogurumu, grūtības koncentrēties, biežas slimošanas u.c.

Ko darīt?

Šādos gadījumos, profilaksei, var noderēt vitamīnu un minerālvielu kompleksi, jo tie palīdz stiprināt organismu un imunitāti. Atsevišķi vitamīnu grupas lieto tikai tajos gadījumos, ja to īpaši norādījis ārsts.
Tāpat, ja ir aizdomas par kādas sastāvdaļas nepanesamību, labāk to jautāt savam ģimenes ārstam. Vitamīni nevar pasargāt bērnu no slimošanas, bet var palīdzēt atveseļoties un stiprināt aizsargspējas.

VitirON™ KIDS - Vitaminizētie bērnu draugi

VitirON KIDS sastāvā ir 10 vitamīnu un minerālvielu komplekss bērnu veselībai un attīstībai
Lietošana: bērniem no 4 gadu vecuma un pieaugušajiem pa 1-2 pastilām dienā.
Brīdinājums: nepārsniegt ieteicamo diennakts devu. Nelietot, ja ir paaugstināta jutība pret kādu no produkta sastāvdaļām.
Neizmantot uztura bagātinātāju kā pilnvērtīga un sabalansēta uztura aizvietotāju.
Uzglabāšana: uzglabāt sausā vietā, temperatūrā 15°C - 25°C. Glabāt bērniem nepieejamā vietā.
UZTURA BAGĀTINĀTĀJS. UZTURA BAGĀTINĀTĀJS NEAIZSTĀJ PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU.