Vēl vairāk enerģijas Tavai ikdienai! PADARIET iepirkšanos vienkāršu un ērtu! Pasūtiet VitirON™ KIDS ar piegādi mājās neatkarīgi no jūsu dzīves vietas Latvijas teritorijā.

11 vitamīnu un minerālvielu komplekss ar plūškoka ogu sulu bērnu attīstībai un imunitātes stiprināšanai


  • Efektivs multivitaminu un mineralvielu komplekss bernu augšanai un attistibai
  • Speciali veidots sastavs ar C, D vitaminiem, selenu un vitaminu B6, kas veicina normalu imunsistemas darbibu un palidz uzveikt slimibas
  • Ar pluškoka ogu sulu – dabas speks


Kāpēc tie ir tik svarīgi bērniem?

Stāsta sertificēta uztura speciāliste Gundega Rudzīte - Aņiščenko

Pārdomāts un pareizs uzturs ir ļoti svarīgs bērnībā un pusaudža gados. Bērnam ir jāēd regulāri un pilnvērtīgi, jādzer tīrs ūdens un jābūt fiziski aktīvam. Šis laiks, kad ieliekam pamatus turpmākai dzīvei. Bērni atšķiras no pieaugušajiem ar vielmaiņas, sirds un asinsvadu sistēmas, elpošanas sistēmas, termoregulācijas īpatnībām un reakcijām. Augšanas periodā vielmaiņas un enerģētiskajām reakcijām jānodrošina ne tikai organisma eksistence un atjaunošanās, bet arī augšana un attīstība.
Uztura sastāvā esošās olbaltumvielas, tauki un ogļhidrāti ir enerģijas avots visiem procesiem organismā. Ūdens, minerālvielas, vitamīni, fermenti un citas vielas organismā nodrošina vielmaiņas procesus. Lai uzņemtu nepieciešamo enerģiju un uzturvielas, bērnam ir jāēd pilnvērtīgi un regulāri, 4-5 reizes dienā.
Ar sabalansētu uzturu organisms uzņem vitamīnus un minerālvielas, kas palīdz stiprināt arī imūnās sistēmas aizsargspējas.
Daudzi vecāki |auj bērniem pašiem izvēlēties un veidot savu ēdienkarti. Tad mazā cilvēka ēdienkartē parādās cīsiņi, karstmaizītes, maize ar sviestu vai šokolādes krēmu, gāzēti un saldināti dzērieni, saldējums un citi našķi, kas gandrīz nemaz nesatur vitamīnus un minerālvielas.

VitirON™ KIDS Immunity - Vitaminizētie bērnu draugi

11 vitamīnu un minerālvielu komplekss ar plūškoka ogu sulu bērnu attīstībai un imunitātes stiprināšanai


Lietošana: bērniem no 4 gadu vecuma pa 1 pastilai dienā. Bērniem no 7 gadu vecuma un pieaugušajiem pa 1-2 pastilām dienā.
Brīdinājums: nepārsniegt ieteicamo diennakts devu. Nelietot, ja ir paaugstināta jutība pret kādu no produkta sastāvdaļām.
Neizmantot uztura bagātinātāju kā pilnvērtīga un sabalansēta uztura aizvietotāju.
Uzglabāšana: uzglabāt sausā vietā, temperatūrā 15°C - 25°C. Glabāt bērniem nepieejamā vietā.
UZTURA BAGĀTINĀTĀJS. UZTURA BAGĀTINĀTĀJS NEAIZSTĀJ PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU.